1398/4/18

پوستر و کاربرگ های قواعد بخش پذیری + پاسخنامه

ریاضی ششم دبستان

محتوای آموزشی – نگاره‌ای موجود ، در 18 صفحه A4 با فرمت پی‌دی‌اف و کیفیت بسیار عالی ، با موضوع «قواعد بخش پذیری» بر اعداد 2 ، 3 ، 4 ، 5 ، 6 ، 9 , 10 تنظیم شده ؛ که بسته ای متشکل از سه عدد پوستر تمام رنگی و هفت عدد کاربرگ چاپی به انضمام پاسخنامه کلیه کاربرگ ها می باشد.

این مجموعه ، مناسب یاددهی و یادگیری مبحث بخش پذیری ریاضیات پایه ششم است. که از آن می توان جهت یادآوری و تکمیل آموزش مبحث بخش پذیری در پایه های بالاتر نظیر هفتم نیز بهره جست.

پوسترها ، به شرح قواعد بخش پذیری در قالب اینفوگرافیک های جذاب ، رنگی و زیبا پرداخته ؛ که به دلیل ماهیت گرافیک برداری (وکتور) به کار رفته شده در آن ، می توان آن پوسترها را در اندازه دلخواه (بدون افت کیفیت) به چاپ رسانیده و یا در کلاس های هوشمند به اندازه دلخواه (بدون افت کیفیت) نزدیک نمایی (زوم) کرد.

تعداد هفت عدد کاربرگ در اندازه A4 و قابل چاپ ، تمرین مناسبی جهت مرور و تثبیت آموخته های دانش آموزان است. کاربرگ ها در چهار نوع نمایش مختلف به صورت خلاقانه طراحی شده است تا علاوه بر آن که محک مناسبی برای یادگیری دانش آموزان باشد ؛ خستگی و دلزدگی آن ها را از انجام تکالیف یکنواخت و کلیشه ای به همراه نداشته باشد.

در پاسخنامه های ضمیمه شده ، پاسخ کلیدی سوالات کلیه کاربرگ ها ، در صفحات مجزا ، درون خود کاربرگ با رنگی متفاوت به صورت واضح پاسخ دهی شده است.


برای دانلود ثبت نام کنید (وارد شوید) و کیف پول خود را شارژ کنید.

لطفا به قوانین نشر محتوا در فضای مجازی احترام گذاشته و از انتشار مجدد این فایل ها خودداری کنید.

تعداد صفحات فایل : 18
فرمت فایل : PDF
دانلود : 28
ثبت شده در 18 تیر 98