راهنمای عضویت کاربران معلم، دانش آموز و مدرسه


 ثبت نام در سایتعضویت در سایت:

برای عضویت در سایت، مطابق شکل روبرو گزینه ثبت نام را از نوار بالای سایت کلیک کنید. پس از کلیک گزینه ثبت نام، فرم ثبت نام مطابق شکل زیر ظاهر می‌گردد.

 


                                           فرم خام  ثبت نام                                                نمونه فرم تکمیل شده ثبت نام

برای عضویت در سایت اطلاعات فرم ثبت نام را به شرح زیر تکمیل کنید:

نوع کاربر: سه سطح کاربری در سایت وجود دارد که شما باید متناسب با نوع فعالیت خود در سایت یکی از آنها را انتخاب کنید.

                                                  مدیر مدرسه     دبیر     دانش آموز 

  • مدیر مدرسه: این سطح کاربری مناسب کلیه مدارس و آموزشگاههای علمی و آموزشی است. با عضویت مدرسه، امکان ثبت اطلاعات مهم مدرسه شما در سایت فراهم می‌شود و یک صفحه اختصاصی برای معرفی مدرسه شما در اختیارتان قرار می‌گیرد. همچنین می توانید به دانلود نمونه سوال از سایت در مقطعی که ثبت نام کرده اید، بپردازید.
  • دبیر: این سطح کابری مناسب دبیران محترم یا مسئولین مدارسی است که علاقمند به ثبت نمونه سوال در سایت هستند. با عضویت دبیر، امکان ثبت اطلاعات و سوابق دبیر در سایت فراهم می‌شود و یک صفحه اختصاصی برای معرفی دبیر و انجام فعالیت های ثبت نمونه سوال و محتوای آموزشی الکترونیکی در اختیارتان قرار می‌گیرد. همچنین می توانید در این محیط وضعیت رتبه خود در بین دبیران، تعداد سهام شما در سایت و ارزش روز سهام را مشاهده نمایید.
  • دانش آموز: این سطح کاربری مناسب دانش آموزان و سایر کاربرانی است که قصد دانلود نمونه سوالات یا شرکت در مسابقات علمی گاما را دارند.

نام: در این قسمت نام شخصی که در سایت ثبت نام می‌کند، را وارد کنید. اگر نوع کاربری شما مدرسه است، در این قسمت می‌توانید نام مدیر مدرسه ( یا هر نام مرتبطی مانند دبیرستان، دبستان و ...)  را وارد کنید.

نام خانوادگی: در این قسمت نام خانوادگی شخصی که در سایت ثبت نام می‌کند، را وارد کنید. اگر نوع کاربری شما مدرسه است، در این قسمت می‌توانید نام خانوادگی مدیر مدرسه (یا هر نام مرتبطی مانند نام مدرسه) را وارد کنید.

ایمیل: برای عضویت در سایت به یک ایمیل معتبر نیاز دارید. مانند؛ arman_mo@gmail.com                                             اگر تا کنون ایمیلی ندارید، از ایمیل یکی از دوستان یا همکاران استفاده نمایید یا قبل از ثبت نام با مطالعه راهنمای زیر یک ایمیل مخصوص به خود درست کنید.

 آموزش ساخت ایمیل در gmail                       آموزش ساخت ایمیل در yahoo

رمز عبور:  یک کلمه عبور مناسب شامل حروف و اعداد انتخاب کنید.

تکرار رمز عبور: کلمه عبوری را که انتخاب کرده اید، یک بار دیگر در این قسمت وارد کنید.

پذیرش قوانین و مقررات سایت:  کنار عبارت «  قوانین و مقررات سایت را مطالعه کرده‌ام و آن را قبول دارم»، تیک بزنید.

در نهایت دکمه را فشار دهید.


اکنون ثبت نام شما با موفقیت انجام شده است و ضمن تبریک به شما پنجره ای بصورت شکل زیر را خواهید دید. برای ورود به پروفایل خود کافیست ایمیل و رمز عبور خود را در یکی از تابلوهای ورود، وارد نمایید.                                          

تبریک عضویت


ورود به پروفایل شخصی:

ایمیل و رمز عبور خود  را مطابق شکل زیر در قسمت ورود به سایت وارد کنید و دکمه  را فشار دهید.