درس 1: کسب و کار و کارآفرینی
اقتصاد
دهم
دوره دوم متوسطه- نظری
ادبیات و علوم انسانی
درسنامه آموزشی این مبحث
تولیدکنندهای کالای تولیدی خود را بهازای هر واحد 83 تومان فروخت. اگر مجموع کالاهای تولیدی او 106 واحد باشد و هزینه تولید هر کالا 79 تومان، درآمد او چند تومان است؟
تحلیل ویدئویی تست
منتظریم اولین نفر تحلیلش کنه!