امروز اینجا بود!

سهراب شکرانه ننه کران

لیسانس دبیری آموزش ابتدایی

استان اردبیل، شهر اردبیل

دبستان افسر صادقی 1 ناحیه 1 اردبیل

این صفحه 40,960 بار بازدید شده

3

رتبه در کشور

1

رتبه در استان

1

رتبه در ناحیه
دارای 29 سال سابقه ی خدمت.
دارای صدها ساعت دوره ی عمومی و تخصصی شغلی و تحصیلی وگواهینامه های متعدد و...+ مطالعات تکمیلی و...
آموزگار پایه ی چهارم ابتدایی در شیفت اصلی و موظف در طول تمام سال های خدمت +دارای تجربه ی تدریس در دوره ی پیش دبستانی وتمام پایه های ابتدایی در شیفت مغایر .
فارغ التحصیل دانشسرای چهارساله ی تربیت معلم+فارغ التحصیل کاردانی دو ساله ی تربیت معلم+فارغ التحصیل کارشناسی ناپیوسته ی دو ساله در رشته ی دبیری آموزش ابتدایی و ...
تمام طول دوران خدمت بنده در مدارس دولتی روستایی بسیار محروم درکلاس های چندپایه وتک پایه و در مدارس دولتی شهری فقیر نشین به صورت تک پایه بوده وبنا به عقاید شخصی دعوت به تدریس در سایر مدارس اعم از مدارس شاهد و هیئت امنایی و غیر انتفاعی و... و برگزاری کلاس های خصوصی را نمی پذیرم.
بیش ترین مطالعه و تجربیات تخصصی بنده در حوزه ی راهبردهای عملی رفع اختلالات یادگیری در کلاس های درس + کاربرد نظریه های گرایشات روان شناسی و مشاوره در تدریس+ طراحی و ساخت وسایل و به کارگیری تکنولوژی آمورشی + طراحی آموزشی و محتوای واحد های یادگیری و برنامه ریزی درسی + مدیریت وکنترل کلاس+سنجش و ارزشیابی+آموزش فلسفه به کودکان وحوزه های مرتبط با علوم تربیتی بوده است.علایق مطالعات عمومی غیرمرتبط روزانه بنده بیش تر در زمینه ی نظامی وسیاسی وتاریخ وپزشکی و فناوری اطلاعات است ودر زمینه ی کار کرد سیاسی آموزش وپرورش معتقد به بازسازگرایی رادیکالی اجتماعی در برنامه ریزی درسی و تعلیم وتربیت کودکان هستم.
در حال حاضر فعالیت ها وهمکاری بنده با سایت گاما فقط محدود به بارگزاری آزمون برای پایه های مختلف ودر سال جاری بیش تر برای پایه های سوم وچهارم است.
توصیه ی مهم : ***(( همکاران و آموزگارانی که از صفحه ی بنده دیدن می کنند وقصد استفاده از آزمون های بنده را دارندبهتر است از آزمون های طبقه بندی شده ی بنده یا همان مجموعه آزمونک های درس به درس برای فارسی چهارم و دوم وفصل به فصل ریاضی سوم و چهارم ونوبت اول و دوم همه ی کتاب ها که کُلّهُم دارای پاسخ نامه در ادامه ی آزمون هستند و دفترهای پرسش وپاسخ علوم و هدیه و اجتماعی چهارم استفاده کنندکه برای هر معلمی کاملاً لازم هست.در قسمت جست و جوی گاما فیلترهای لازم در این مورد هستند.))***

محتواهای ثبت شده معلم در مقطع دبستان

آخرین دبیران فعال در این مقطع تحصیلی