لطفا برای پاسخ دادن ابتدا وارد شوید. یا ثبت نام کنید.

چگونه انگلیسی ام را تقویت کنم؟

   مهدی ده نشین
  6 اسفند 11:49
انگلیسی هشتم دوره اول متوسطه

چگونه انگلیسی ام را تقویت کنم


لطفا برای پاسخ دادن ابتدا وارد شوید. یا ثبت نام کنید.
   احمدرضا نادری
در 6 اسفند 15:09

بهترین راه برای یادگیری سریع زبان انگلیسی برای صحبت روان و آسان اینه که بانک لغات و به ویژه بانک اصطلاحات انگلیسی خود را تقویت کنید.


 شما باید به حدی گنجینه ی لغات تون قوی باشه که بدون فکر کردن و مانند زبان مادریتون انگلیسی رو صحبت کنین


برای مثال فکر کنم این اصطلاح خیلی به شما کمک کنه


I love you


مطمعناً شما بدون تفکر می فهمید که منظور از این جمله اینه که (من شما را دوست دارم) چون این جمله ملکه ی ذهن شما شده و اون رو به عنوان یک اصطلاح در حافظتون ذخیره کردید باید آن قدر تمرین کنید که همه ی لغات مخصوصاً لغات کاربردی برای شما به این صورت باشند تا بتوانید انگلیسی را به راحتی صحبت کنید.


حتماً می دانید که اگر مغز شما مجبور نباشد هیچ چیزی را یاد نمی گیرد به همین دلیل بهترین راه  فضا سازی برای خود است منظور از فضا سازی این است که شما اقدام به انگلیسی کردن محیط خود کنید مثلاً نام وسایل منزل را به انگلیسی بنویسید و روی آنها بچسبانید که کمک فوق العاده ای برای افزایش گنجینه لغات شما به حساب می آید روش دیگر این است که زبان گوشی موبایل خود را به انگلیسی یا هر زبان دلخواه ای که می خواهید یادبگیرید تغییر دهید این یکی از بهترین و تضمینی ترین روش های موجود است. 


لازم به ذکر است در معنی کردن متن های انگلیسی اقدام به ترجمه ی کلمه به کلمه نکنید در واقع شما برای فهم دقیق و کامل مفهوم جمله می بایستی عبارت به عبارت یا حتی کل جمله را یک دفع معنا کنید.


که می توانم ضرب المثل ها را در زبان فارسی برایتان مثال بزنم مطمئناً شما بیشتر کلمات فارسی را  می دانید ولی برای معنا کردن آن ها باید چیزی بیش از آن را بدانید.


شما باید برای صحبت روان به انگلیسی انگلیسی تفکر کنید. 


امید وارم به شما در یادگیری انگلیسی کمک کند.

5  گزارش پاسخ انتخاب شده اشتراک گذاری
   علی اصغر میرزانیا
در 16 خرداد 0:03

با نگاه کردن فیلم ولی نه همینجوری؛


اول یک فیلم را با زیرنویس ببین


دوم همان فیلم را بدون زیرنویس ببین


سوم همان فیلم را هنگام پخش تکه به تکه معنی کن.


در این آموزش یادگرفتی(هنر گوش دادن.ترجمه.یادگیری لغت.یادگیری اصطلاح)


در پناه ایزد تبارک باشی

   یاسین نخعی
در 25 دی 22:52

برو کلاس زبان

   رضا ایماندوست
در 24 مهر 22:34

اول به نام ایزد دانا اگه میخوای زبانت خوب باشه اولین گام اینه که تمرین کنی تمرین تمرین تمرین لازمه دونستن هر چزی تمرینه بعد با استفاده از برنامه های اموزشی زبانت رو تقویت بده مانند درسنامه ها که بنده درسنامه ش رو دارم و خیلی بهتر از کتاب های گرون قیمته . من فقط تاکید می کنم برای تقویت زبان اول لغات رو ملکه ذهنت کن {تکیه کلامت کن} بعد تمرین کن .

   ...... هستم
در 10 بهمن 11:39

سلام اول کلاس زبان بری


بعد تمرین زیاد و تکرار


 


حفظ کردن کلمات و مرور درس هایت


 


 موفق باشی

   زهرا جلیلی
در 18 فروردین 15:14

میتونی یک دفترچه برداری و هر روز داخل اون 5 تا کلمه بنویسی.اگه هر روز کلماتی رو که نوشتی مرور کنی ، می تونی زبانت رو تقویت کنی.

   محمد جواد پوررضایی
در 29 اسفند 16:23

سلام  1- کسب علاقه ی شدید به ان  2- قرار دادن این برنامه در اولویت


3-گوش کردن به تلفظ کلمات . در(ترجمه google)                      


4- خواندن درست تلفظ کلمات (استفاده از دیکشنری)  


 5-یادگرفتن شیوه ی نوشتاری ودرست نویسی کلمات    


6-گوش دادن و خواندن گفت و گوی انگلیسی (با توجه به حالات مختلف . مثلا: گفت و گوی خرید از فروشگاه)    


7- یاد گرفتن گرامر ( بسیار بسیار مهم است)  8-دادن امتحانات بسیار وکسب تجربه    


9- خواندن ویاد گرفتن اصطلاحات انگلیسی


10- گفت و گو با افراد خارجی  (یا: افرادی که راحت ودرست انگلیسی را مکالمه می کنند) 


11-یاد گرفتن شیوه های خوش نویسی  متون انگلیسی (درصورت علاقه زیاد)

   یوسف کنعانی
در 24 اسفند 16:58

نکات زیر می تواند برای بهبود صحبت کردن شما مفید باشد:اول از همه به خاطر داشته باشید که خوب صحبت کردن نیاز به زمان و تمرین کافی دارد. توقع نداشته باشید ظرف مدت کوتاهی همانند شخصی که زبان مادری اش انگلیسی است، صحبت کنید. به خاطر داشته باشید که شهر روم یک روزه ساخته نشد!
همانند بچه ای که پس از مدت زیادی شنیدن، شروع به صحبت کردن می کند شما نیزباید صبور و امیدوار باشید که بالاخره یک روز می توانید به روانی صحبت نمایید.
توانایی صحبت کردن شما تا حدی تحت تاثیر شخصیت شما است. مثلاً شاید شما شخصی پرحرف و اجتماعی باشید یا اینکه ساکت و خود دار عمل کنید. با وجود این در نظر داشته باشید که صحبت کردن زبان دوم همانند یادگیری زبان مادری "کاملاً طبیعی" نیست. لازم است تعامل زیادی با دیگران داشته باشید (این تعامل باید از طریق انگلیسی یا هرزبانی باشد که در حال فراگیری آن هستید.) همواره به خاطر بسپارید که با سعی و تلاش به موفقیت خواهید رسید.
یافتن یک شریک زبانی روشی ایده آل برای تمرین صحبت کردن می باشد به ویژه وقتی که شریک شما همکلاس ویا هم سن و سال شما هم باشد چرا که اشتراکات بیشتری بین شما وجود دارد .
به کمک اینترنت شما می توانید به فراتر از مرزهای ملی بروید و با افراد بومی انگلیسی زبان آنسوی کشورتان دوست شوید. می توانید در سایت های مربوط به آموزش زبان انگلیسی عضو شوید و دوستان اینترنتی پیدا کنید و با آنها صحبت کنید. طبیعتاً بین شما و آنها تفاوتهای فرهنگی  وجود دارد و این باعث جذاب تر شدن مکالمات شما می شود.
اگر شما فردی درون گرا یا خود دارهستید و به سختی با دیگران ارتباط برقرار می کنید، می توانید با خودتان حرف بزنید. این عمل هنگامی که اعتماد به نفس کافی نداشته یا مبتدی هستید نیز به شما کمک شایانی می کند.
به خاطر داشته باشید که حتی یک سفر طولانی نیز با برداشتن اولین قدم آغاز می شود و اولین قدم احتمالاً مشکل ترین قدم است. اما پس از آن به مرور قدم های بعدی آسان تر شده و پیشرفت شما سریع تر می شود.
اگر در شروع کار موفق نبودید و یا دیگران به خاطر اشتباهتان به شما خندیدند، نگران نشوید! صحبت کردن زبان دوم بدون اشتباه و خطا تقریبا غیر ممکن است. هر چه وسواس بیشتری برای دقیق و بدون غلط صحبت کردن به خرج دهید، پیشرفت خود را کندتر می کنید. مجدداً به خاطر داشته باشید که شما همانند کودکی هستید که زبان مادری اش را همراه با اشتباه صحبت می کند.
برای بررسی مهارت صحبت کردن خود، می توانید صدایتان را ضبط و در زمانی دیگر به آن گوش داده و به نقاط ضعف و قوتتان توجه کنید. اگر از تلفظ کلمه ای مطمئن نیستید، بهترین راه رجوع به یک دیکشنری استاندارد می باشد.
هنگام صحبت کردن با دیگران گاهی اتفاق می افتد که کلمه یا عبارت خاصی را فراموش می کنید و یا حتی آن را نمی دانید. در چنین حالتی، اعتماد به نفس خود را از دست ندهید و سعی کنید از کلمات و عبارات دیگری برای انتقال منظور خود استفاده کنید.
با افزایش دامنه ی لغت  خود، می توانید به سهولت منظورتان را از طریق صحبت کردن و یا نوشتن منتقل کنید. به عنوان یک زبان آموز بهتر است که یاد گیری لغت را یکی از عادات روزمره خود کنید.

کلاسهای مجازی آموزش زبان انگلیسی سایت لنگوئج تایز به صورت صوتی و به طور رایگان برگزار میشود. با شرکت در این کلاسها علاوه بر ارتباط با زبان آموزان دیگر میتوانید مهارت اسپیکینگ و یا صحبت کردن خود را تقویت کنید.

   هوش برتر
در 19 اسفند 9:16

اگر هم گوشی اندرویدی داری برنامه های مختلف واسه تقویت زبان هست یکی رو از بازار دانلود کن و ازش استفاده کن.

   معین زارعی
در 8 اسفند 15:55

با گوش دادن به فایل های صوتی انگلیسی حل تمارین کتاب های کار انگلیسی و...  .شما باید برای صحبت روان به انگلیسی انگلیسی تفکر کنید. لازم به ذکر است در معنی کردن متن های انگلیسی اقدام به ترجمه ی کلمه به کلمه نکنید در واقع شما برای فهم دقیق و کامل مفهوم جمله می بایستی عبارت به عبارت یا حتی کل جمله را یک دفع معنا کنید.


 

   محمد مهدی عسگری
در 12 اسفند 13:50

دوست گلم بهترین روش یاد گرفتن زبان انگلیسی تمرین مداوم و پشت سر هم هست.


یعنی شما سعی کن هر لغت رو طوری بخون که به مغزت نفوذ کنه


اگه دیدی تو لغت خاصی مشکل داری سر اون بیشتر وقت بزار 

   محمدجواد حضرتی
در 11 اسفند 16:02

برای اینکه زبانت را تقویت کنی، باید در محیطی قرار بگیری که انگلیسی مداوم صحبت می شود، حتی اگر هیچ کدام از آن ها را متوجه نشوی.


برای مثال: گوش کردن به اخبار انگلیسی شبکه پرس تی وی.


و اینکه همزمان روی حفظ لغات کاربردی کوشش کنی.

   امیرحسین کاظمی
در 15 اسفند 12:20

با نوشتن و حفظ کردن کلمات و به خاطر سپردن شکل آن ها .

   یوسف غریبی
در 12 اسفند 15:49

از فایل های صوتی زبان استفاده کن. مهارت شنیداری 

   ابوالفضل فولاد
در 9 اسفند 10:31

روزانه از دیکشنری استفاده کن