آزمون تستی اقتصاد پایه دهم | فصل 1 | درس 3: اصول انتخاب درست
لطفا برای اطمینان از عملکرد و تجربه بهتر از مرورگرهای مدرن و به روز مانند کروم یا فایرفاکس استفاده کنید.

اگر فردی 60 هزار تومان پول دارد و میخواهد میوه بخرد، قیمت هر کیلو سیب 10 هزار تومان و هر کیلو پرتقال 15 هزار تومان باشد. اگر او 2 کیلو پرتقال بخرد با توجه به قید بودجه چند کیلو سیب میتواند بخرد؟