{{ (unreadNum > 99)? '+99' : unreadNum }}
اعلان ها
اعلان جدیدی وجود ندارد!
{{ number }}

پربازدیدها: #{{ tag.title }}

سیاوش عزیزی

خیلی وقته که نیومده

سیاوش عزیزی

دکتری مهندسی مکانیک (تبدیل انرژی)

استان آذربایجان غربی، شهر مهاباد

این صفحه 472 بار بازدید شده

بسمه تعالی
در سال 1370 در خانواده ای مقید و سطح پایین در محله باغ سیسه مهاباد به دنیا آمدم. از همان ابتدا شکوفایی کارهای بنده در بازی های کودکانه ام پدیدار گشت. دوره متوسطه را در دبیرستان شاهد و شهید مفتح زیر نظر اساتید برتر همچون آقای ابراهیم امینی راد، آقای قریب و ... با معدل دیپلم 19.10 شاگرد اول در مقاطع دوم و سوم و پیش دانشگاهی به پایان رساندم. از سال دوم دبیرستان هدف گذاری خود را تحصیلات عالیه گذاشته و به شدت مشغول تحصیل گشتم. در سال 1388 با رتبه 840 از کنکور رشته مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی قبول شده و راهی تهران گشتم. از ترم اول خود را در دانشگاه نشان داده و سال 1390 نشان دانشجوی برتر دانشگاه صنعتی خواجه نصیالدین طوسی را از پروفسور قاسمی رییس وقت دانشگاه دریافت نمودم. علاوه بر درس به دلیل مشکلات مادی کار پاره وقت خود را از سال 1390 در تهران تا سال 1394 داشتم. از سال 1388تا 1392 همواه جزو استعداد درخشان و معدل 10 درصد اول از دانشگاه بودم و به همین خاطر در خود دانشگاه در مرکز مشاوره مشغول به کار شدم. در سال 1392با معدل 17.44 فارغ التحصیل شدم. به دلیل قوی بودنم در کارهای اجرایی مراسمات زیادی را در تهران اجرا نمودم. به عنوان مثال در هیئت اجرایی کنفرانس هایی بین المللی همچون ارتعاشات، مهندسی مکانیک، انرژی نو و پیل سوختی و ... بوده ام. علاوه بر موارد فوق در انجمن علمی دانشگاه نیز فعالیت زیادی همچون برگزاری مسابقات پل ماکارونی، برگزاری مسابقات ماشین های پیل سوختی و ... داشتم. در سال 1392 به دلیل استعداد درخشان بودن، بدون کنکور در مقطع ارشد دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی قبول شدم. البته در کنکور کارشناسی ارشد سال 1392 نیز با رتبه 186 دانشگاه علم و صنعت در رشته مهندسی انرژی قبول گشتم ولی انصراف دادم. به دلیل تحصیلات بسیار خوب در دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی دستیار آموزشی برای دروس مکانیک سیالات، و برنامه نویسی دانشجویان مهندسی مکانیک و درس مقاومت مصالح دانشجویان مهندسی صنایع بودم. در تهران در سازمان توسعه منابع انرژی توان و نیروی دریایی سپاه پاسداران پروژه ملی برای کسر خدمت انجام دادم. در مقطع ارشد نیز با احراز 10 درصد برتر دانشگاه با معدل 17.55 فارغ التحصیل شدم و به دلیل استعداد درخشان بودن برای مقطع دکتری تخصصی در همان دانشگاه احراز شدم. البته به دلیل مشکلاتی، دیگر تحصیل در تهران را رها کرده و در کنکور دکتری تخصصی 1394 رتبه 102 را کسب کرده و دانشگاه صنعتی سهند تبریز (تنها دکتری کنکوری رشته در سال 1394) به دلیل مسافت کم با شهر مهاباد و دانشگاه خوب بودن در منطقه را انتخاب نموده و به تحصیلات دکتری خود ادامه دادم. در یک سال قبل تا هم اکنون به دلیل تجارب زیادم در تهران در دانشگاه صنعتی سهند نیز کارهای تحصیلی و دانشجویی خود را شروع کردم. زیر نظر معاونت دانشجویی دانشگاه کانون همیاران سلامت روان را تاسیس نمودم. در کنفراس بین المللی مهندسی قابلیت اطمینان سوپروایزر اصلی برگزاری بودم و ... . در پروژه صنعتی ماشین های کشاورزی موبایل زیر نظر سازمان شهرک های صنعتی و صنایع کوچک هم اکنون همکار تحقیقاتی هستم.
در تبریز دروس ترمودینامیک مهندسی و مکانیک سیالات دانشجویان دانشکده فنی سما سهند (دانشگاه آزاد) و در مهاباد درس موتور و کارگاه دانشگاه میعاد را نیز در برعهده داشته‌ام.
هم اکنون رییس آموزش و برنامه ریزی منابع انسانی شرکت پتروشیمی مهاباد را بر عهده داشته و به صورت آزادکار به مطالبی همچون کسبوکارهای نوپا و تدریس مشغول هستم.

درس هایی که تدریس می کنم:

ریاضی پنجم ریاضی ششم ریاضی هفتم ریاضی هشتم ریاضی نهم ریاضی (1) دهم

ساعت هایی که آمادگی کلاس خصوصی دارم:

ساعت / روز 10 - 8 12 - 10 14 - 12 16 - 14 18 - 16 20 - 18 22 - 20 24 - 22
شنبه
یک شنبه
دو شنبه
سه شنبه
چهار شنبه
پنج شنبه
جمعه

  سوابق تدریس و تجربیات کاری

 • تدریس در دانشگاه آزاد تبریز سما

 • تدریس در دانشگاه میعاد

 • تدریس در خواجه نصیر

 • مشاور ویژه خواجه نصیر

  تالیفات

 • تقابل مهندسی مکانیک و مهندسی بیوتکنولوژی با تمرکز بر روی کاربرد رباتها در پرورش گیاهان

 • مروری بر تحقیقات انجام شده در استفاده از تکنولوژی تخلیه پلاسمای غیرتعادلی سرد در مهندسی بیوتکنولوژی کشاورزی برای افزایش سرعت جوانه زنی بذر

 • نوآوری های جدید بیوتکنولوژی کشاورزی برای کمک رسانی به امنیت غذایی ناشی از تغییرات آب وهوایی در جهان

 • حل جریان گاز و بررسی مسیر ورود و خروج گاز به سیلندر موتور احتراق داخلی با استفاده از فرض بنسون

 • بازاریابی مصرف کنندگان کودک و نوجوان با تمرکز بر تنوع جغرافیایی و قومی و تقسیم بندی از دیدگاه نوروفیزیولوژی

 • بررسی عددی عبور جریان با رینولدز پایین در میکرو حفره ها با استفاده از روش تفاضلمحدود

 • طرحی نوین برای کاهش درگ ماشین با استفاده از اگزوز (مطالعه موردی ماشین شاسی بلند شرکت اوپل برند کروسا هاچبک Vauxhall)

 • مقایسه روشهای حل PSO, BFGS, FFM و ژنتیک درحل مسایل انتقال حرارت معکوس از روش Tikhonov

 • روش جدید در حل معادلات الکتروشیمیایی حاکم بر باتری های لیتیوم-یون مورداستفاده ی ماشین هیبریدی در فضای زمانی

  گواهینامه و افتخارات

 • رتبه 800 کنکور کارشناسی 1388

 • رتبه 102 دکتری تخصصی

 • دانشجوی استعداد درخشان خواجه نصیر

 • دانشجوی نمونه دانشگاه 1393

 • مرکز مشاوره خواجه نصیر همکاری

هنوز هیچ محتوایی برای این دبیر ثبت نشده است.

آخرین دبیران فعال در این مقطع تحصیلی