{{ (unreadNum > 99)? '+99' : unreadNum }}
اعلان ها
اعلان جدیدی وجود ندارد!
{{ number }}

پربازدیدها: #{{ tag.title }}

حمیدرضا قبادی راد

امروز اینجا بود!

حمیدرضا قبادی راد

دکتری آموزش زبان انگلیسی

استان اصفهان، شهر اصفهان

دبیرستان ادب ناحیه 2 اصفهان

این صفحه 2,438 بار بازدید شده

دکتر حمیدرضا قبادی راد ، متولد 10 اردیبهشت 1357 از فیروزکوه،دارای دکتری آموزش زبان انگلیسی دانشگاه یزد می باشند. ایشان از 17 سال پیش تا به امروز به تدریس زبان انگلیسی در کلیه سطوح از مقدماتی برای کودکان، تا پیشرفته (آیلتس و تافل) برای نوجوانان و بزرگسالان اشتغال داشته و نیز دبیر رسمی آموزش و پرورش در مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان شهر اصفهان به مدت دوازده سال و استاد دانشگاه فرهنگیان می باشند.

نامبرده به جز پیشینه همکاری با موسسات نام آشنایی چون علوم و فنون کیش شعبه اصفهان, آموزشگاه زبان سخن سرای اضفهان و موسسه آموزش عالی صدر، سابقه همکاری به عنوان سوپر وایزر و مدیر آموزشی موسسه آموزشی علوم و فنون کیش اصفهان از سال 1382 تا 1386، ایفای نقش به عنوان سرگروه دپارتمان زبان آموزش و پرورش ناحیه ۲ اصفهان از سال 1393 تا 1396 و تألیف 13 کتاب :

Elite, Unique, Grammar Basket (Elementary), 600 M.A Tests, IELTS Elegance, Stylish English, Word Basket (Elementary), Speaking Basket(Elementary),
Speaking Questions Bank, Teachers' Feedback, Nice vision 1, Nice Vision 2, Reading Basket(Elementary)

را در کارنامه ی حرفه ای خود دارد. در بحث مقالات بین المللی نیز ایشان صاحب مقاله های تخصصی چاپ شده در کشور فنلاند در سال 2014 و نیز سه مقاله چاپ شده در سال 2016 مرتبط با آموزش زبان انگلیسی می باشند.
ایشان همچنین دارای سابقه چندین ساله در آموزش تربیت مدرس و برگزاری دوره های تخصصی TTC می باشند.
برگزاری دوره های تخصصی و جنرال آموزش زبان برای پرسنل ارگانهای مختلف از جمله حفاظت اطلاعات سپاه پاسداران (فرودگاه شهید بهشتی), مدیران ارشد سازمان فنی و حرفه ای اصفهان وپرسنل کنترل پرواز فرودگاه شهید بهشتی اصفهان بخشی از فعالیتهای تخصصی ایشان می باشد.

درس هایی که تدریس می کنم:

زبان انگلیسی (تا 1401) کنکور سراسری

ساعت هایی که آمادگی کلاس خصوصی دارم:

ساعت / روز 10 - 8 12 - 10 14 - 12 16 - 14 18 - 16 20 - 18 22 - 20 24 - 22
شنبه
یک شنبه
دو شنبه
سه شنبه
چهار شنبه
پنج شنبه
جمعه

محتواهای ثبت شده معلم در مقطع دوره دوم متوسطه- نظری

آخرین دبیران فعال در این مقطع تحصیلی