{{ (unreadNum > 99)? '+99' : unreadNum }}
اعلان ها
اعلان جدیدی وجود ندارد!
{{ number }}

پربازدیدها: #{{ tag.title }}

سیاست حفظ حریم خصوصی

بروزرسانی: 20:28   1403/02/10 : 45,410

در صورت استفاده از گاما با سیاست‌های آن موافقت می‌کنید. ما تنها اطلاعاتی را جمع‌آوری می‌کنیم که با آن بتوانیم خدمات بهتری ارائه دهیم و حساب کاربری شما را در برنامه بهبود دهیم. ما از اطلاعات شخصی شما استفاده‌ دیگری نخواهیم کرد.

جمع آوری و استفاده از اطلاعات

برای تجربه بهتر، زمانی که از سرویس‌های ما استفاده می‌کنید ممکن است اطلاعاتی را درخواست کنیم که توسط شما قابل تنظیم است. اطلاعات شما در دستگاه شما حفظ شده و به هیچ وجه توسط ما جمع‌آوری نمی‌شود.

اطلاعات ورود به سیستم

هر زمان که از سرویس‌های ما استفاده می‌کنید، در صورت بروز خطا در برنامه، ما اطلاعاتی مانند ip، نام دستگاه، نسخه سیستم عامل، زمان و تاریخ استفاده شما را جهت بررسی و بهبود عملکرد ذخیره می‌کنیم.

کوکی‌ها

هنگام استفاده از سایت، ممکن است ما کوکی‌هایی را به رایانه شما ارسال کنیم که به طور منحصر به فرد مرورگر شما را شناسایی کند. ما از کوکی‌ها برای افزایش کیفیت خدمات استفاده می‌کنیم. اکثر مروگرها به شما امکان می‌دهند کوکی‌ها را غیرفعال کنید یا مرورگر خود را تنظیم کنید تا هنگام ارسال کوکی به رایانه، به شما هشدار دهد.

امنیت

ما اعتماد شما در ارائه اطلاعات شخصی به خودمان را ارج می‌نهیم، تمام تلاش خود را برای محافظت از آن خواهیم کرد، اما توجه داشته باشید که هیچ روش انتقال اطلاعاتی از طریق اینترنت یا روش‌های ذخیره الکترونیک 100٪ امن و مطئن نیست و ما نمی‌توانیم امنیت مطلق را تضمین کنیم.

حریم خصوصی کودکان

ما تابع قانون حفظ حریم خصوصی آنلاین کودکان هستیم؛ ما به طور آگاهانه اطلاعات کودکان را جمع‌آوری نمی‌کنیم و به کودکان زیر 8 سال سرویس نمی‌دهیم، اگر والدین یا سرپرست کودکی هستید که از سرویس‌های ما بدون آگاهی شما استفاده می‌کند با ما تماس بگیرید تا بتوانیم اقدامات لازم را انجام دهیم.

محدودیت دسترسی به اطلاعات

ما هیچ اطلاعاتی از کاربران را به کسی که در خارج از شرکت ما باشد، نمی‌دهیم. ما از اطلاعات جمع‌آوری شده فقط برای موارد ذکر شده در بالا استفاده خواهیم کرد، ما اطلاعات شخصی شما را نمی‌فروشیم و با آن داد و ستد نمی‌کنیم. البته این شامل اشخاص ثالث قابل اعتماد که با ما در پایدار ساختن سیستم همراهی می‌کنند نیست. هرچند که اطلاعات در محدوده شرکت ما هم تنها در اختیار کسانی است که مستقیماً برای انجام وظایف در کمک به شما به آن نیاز دارند.

پرسش‌ها و پیشنهادها

ما به کاربران اجازه می‌دهیم در صورت داشتن سؤالات پشتیبانی در مورد برنامه با ما تماس بگیرند یا از طریق سایت پیام ارسال کنند. آدرس ایمیل / شماره تلفن همراه فقط برای خدمات پشتیبانی استفاده می‌شود.

حقوق شما

اگر در این وبسایت، صاحب حساب کاربری باشید، یا نظری به اشتراک بگذارید، حق درخواست فایل داده‌های شخصی خود -یعنی داده‌هایی که ما از شما دریافت و نگهداری کرده‌ایم- را دارید. ضمنا حق درخواست برای پاک کردن تمام داده‌های شخصی‌تان نیز کاملا محفوظ است. البته این داده‌ها مواردی را که برای اهداف مدیریتی، قانونی، امنیتی و مواردی که موجب خسارت به افراد ثالثی شود، شامل نمی‌شود.

شما نظارت کنید

بدون شک احتمال این وجود دارد که در بخشی از سایت مشکل خاصی بوجود بیاید یا اینکه لینکی به خارج از سایت حتی در بخش نظرات وجود داشته باشد که ناقض قوانین حفظ حریم شخصی باشد، در هر شرایط و موقعیتی ما نیازمند نظارت دقیق شما کاربران هستیم و در صورت مشاهده‌ی هر گونه مشکلی، درخواست می‌کنیم که با ارسال گزارش خطا یا تماس با ما فوراً اطلاع دهید و به طور کامل مشکل را توضیح دهید. اینگونه ما نیز با خیالی آسوده تر از حریم خصوصی شما محافظت خواهیم کرد و می‌دانیم که حتی اگر چشمان ما توان مشاهده همه مشکلات را نداشت، نظارت شما ما را هدایت خواهد کرد.