{{ (unreadNum > 99)? '+99' : unreadNum }}
اعلان ها
اعلان جدیدی وجود ندارد!
{{ number }}

پربازدیدها: #نمونه_دولتی_نهم #مدرسه_یاب #آزمون‌ساز

زمان پیش ثبت‌نام مدارس شاهد در پایه‌های اول، هفتم و دهم

ثبت شده در 11 خرداد 1401     دسته بندی : اخبار آموزش و پرورش

گاما- اداره کل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش زمان پیش ثبت‌نام مدارس شاهد در پایه‌های ورودی اول، هفتم و دهم را اعلام کرد.

به گزارش گاما به نقل از ایسنا، بر این اساس؛ فرآیند پیش ثبت‌نام مدارس شاهد در سراسر کشور به صورت الکترونیکی و به این ترتیب است:

پایه اول ابتدایی از 11 خرداد ماه تا ۲۸ خرداد

پایه هفتم (دوره اول متوسطه) از 21 خرداد ماه لغایت 10 تیر ماه

و پایه دهم (دوره دوم متوسطه) از 1 تیر شروع و تا 20 تیر انجام خواهد شد.

شایان ذکر است: متقاضیان می‌توانند با ورود به درگاه اینترنتی به نشانی pada.medu.ir نسبت به پیش ثبت نام در پایه‌های اول ابتدایی، پایه هفتم و دهم، اقدام نمایند.

بدیهی است پس از اتمام مهلت مقرر،  دانش‌آموزانی که امتیاز لازم را کسب کرده‌ باشند با اطلاع رسانی که از طریق مدرسه صورت خواهد گرفت برای ارائه مدارک و تکمیل مراحل ثبت نام به مدرسه مراجعه خواهند کرد.

گفتنی است: مدیرکل امور شاهد و ایثارگران با تأکید براین‌که ثبت نام در مدارس شاهد فقط از طریق درگاه اینترنتی به نشانی pada.medu.ir انجام می‌شود، اظهار کرد: متاسفانه عده‌ای فرصت طلب در فضای مجازی از طریق سایت‌های متفرقه نسبت به ثبت نام دانش آموزان اقدام می‌کنند که از نظر این اداره کل وجاهت قانونی ندارد، لذا اولیای دانش آموزان مراقب باشند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش، همچنین؛ زمان پیش ثبت نام دانش آموزان میان پایه مدارس شاهد که به صورت حضوری در مدارس انجام خواهد شد از اول تا دهم مرداد است.