بار خازن چگونه محاسبه میشود؟
مهدی کنگرلو
contact_support
661پرسش9760پاسخ
bar_chart
27020امتیازدر مدار داده شده ، باری که در خازن C1 ذخیره می شود چند میکروکولن است؟

ویرایش شده 26 فروردین 13:15
0
remove_red_eye521
check_circle
جواب درست
Ali MGH
contact_support
0پرسش449پاسخ
bar_chart
1.5Kامتیازبا سلام خدمت استاد محترم پس از اتمام حالت گذرای مدار، ولتاژشاخه خازنی، با توجه به مقاومت داخلی صفر منبع، برابر ولتاژ منبع بوده که 20 ولت است، علاوه بر این مطابق شکل، خازنها سری هستند که بار آنها برابر است و برابر با بار خازن معادل آنها که میشود: Ceq=3*6/9=2 q=c1v1=c2v2=CeqV=2*20=40 میکروکولن گزینه 3
2
access_time_filled
1403/01/26