تو بپرس ، بقیه بهت جواب میدن!

نحوه برنامه ریزی برای جمع بندی کنکور ادبیات و علوم انسانی

   فاطمه راستی پور
  24 اسفند 21:35

21 پرسش 31 پاسخ 270 امتیاز
آزمون سراسری انسانی کنکور سراسری دوره دوم متوسطه- نظری ادبیات و علوم انسانی

نوع درس خوندن رو بلدم میدونم چه جوری بخونم که یادم بمونه نیاز دارم که یکی راهنمایی کنه بگه مثلا این ساعت یا امروز یا این هفته و.... این کتاب رو بخون و این ساعت و.....مرور کن و این ساعت و ..... تست بزن


تو هم نظرت رو بنویس!
حداقل 25 کاراکتر باید وارد کنید.
   مهسا صدریان زاده
26 اسفند 18:09

2 پرسش 129 پاسخ 244 امتیاز

سلام دوست خوبم!
تنها کسی که می تونه چنین برنامه ای برای شما بریزه، خودتی! چون هیچ کس به اندازه ی خودت از نقاط ضعف و قوت و روحیات وعلایقت خبر نداره. کاری که می تونی انجام بدی اینه که یک جدول برای خودت درست کنی مثلا در جدول دو هفته درس خوندنت رو پوشش بده یا اگر آزمون می دی با برنامه ی بودجه بندی آزمون پیش بری . درس ها رو توی یک ستون و روز های هفته رو توی یک ردیف بنویس. بعد بودجه بندی آزمونت رو برای هر درس توی روز های هفته تقسیم کن. مثلا اگر باید هفت درس جغرافی رو برای آزمون بخونی می تونی توی این چهارده روز هر دو روز یک درس رو بخونی یا هر درس رو دوبار بخونی. یکی دو روز آخر رو هم بزار برای تست زنی و البته شب قبل از آزمون فقط برای استراحت و فیلم دیدن و کتاب خوندنه D:
و لازم نیست حتما طبق زمان خاصی پیش بری، مهم اینه که برسی همه ی درس های یک روزت رو توی همون روز بخونی اون هم با کیفیت. پس هر وقت حس خوندن چیزی رو داشتی همونو بخون!
موفق باشی!