3

ارسال فیلم آموزشی علوم هشتم با ایمیل

ثبت شده در 16 دی 95 - 10:22
علوم تجربی هشتم دوره اول متوسطه

سلام ببخشید ، یکی از دوستان خواسته بودن که اگه فیلم آموزشی علوم هشتم داریم به ایمیلشون بفرستیم ولی من تا حالا با ایمیلم فیلم نفرستاده بودم میشه بگید چطوری اینکارو بکنم ؟ ممنون میشم


مهشید شایان    پاسخ ها : 2

پاسخ ها

1
ثبت شده در 16 دی 9:21

یا باید لینکشو که قبلا اپلود شده رو براش بفرستی

یا اینکه توی همون سرور ایمیل اپلود کنی و پیوست میشه به ایمیل

که راه دوم اگه حجم فیلم زیاد باشه خیلی طول میکشه


farsi khan    پاسخ ها : 16
0
ثبت شده در 23 بهمن 7:46

عموما، می‌توانید فایلی به‌حجم 10 مگابایت را برای ارسال با ایمیل آپلود کنید. شاید برخی از ایمیل سرورها اجازه الحاق فایلی با حجم 10 مگابایت را به شما ندهند اما 10 مگابایت استانداردی‌است که عموما تمامی ایمیل سرورها آن را رعایت می‌نمایند.
سرویس Gmail در صورتی که بخواهید ایمیلی برای یکی دیگر از کاربران Gmail ارسال کنید، اجازه آپلود فایلی با حجم 25 مگابایت را نیز به شما می‌دهد. اما در صورتی که ایمیل حاوی فایلی با حجم 25 مگابایت بوده و گیرنده آن از کاربران Gmail نباشد، به محض دریافت ایمیل از سوی سرور گیرنده، ایمیل بازگردانده خواهد شد. بسیاری از سرورها ایمیل‌هایی با حجم بالای 10 مگابایت را قبول نمی‌کنند.

شاید اولین راه‌حلی که به نظر می‌رسد استفاده از سرویس‌های ابری باشد که برای ذخیره‌ی فایل‌ها به کاربرده می‌شود. برای مثال می‌توان از سرویس‌هایی همچون Dropbox، Google Drive یا SkyDrive نام‌برد. می‌توان فایل مورد نظر را در سرویس ابری آپلود کرده، سپس با به‌اشتراک گذاردن فایل مذکور، لینک مورد نظر را برای افرادی که می‌خواهیم ارسال نماییم. گیرندگان لینک می‌توانند با کلیک برروی لینک ارسال شده، فایل مورد نظر را دانلود کرده و از آن استفاده نمایند.

2

اگر از کاربران سرویس‌های ایمیل Gmail یا Outlook.com باشید، می‌توانید از سرویس‌های ابری Google Drive و SkyDrive که از طریق حساب کاربری ایمیل‌تان در دسترس هستند، استفاده نمایید. کافی است در حال ارسال ایمیل با کلیک برروی آیکون Google Drive و SkyDrive فایل مورد نظر خود را در صورت وجود، انتخاب و در غیر این‌صورت با آپلود کردن در سرویس ابری موردنظر از طریق پست الکترونیک به اشتراک بگذارید.

اگر از سایر سرویس‌های ابری همچون Dropbox استفاده می‌کنید، می‌توانید فایل‌های موردنظر خود را با استفاده از امکانات ارائه شده در پنل کاربری به اشتراک بگذارید. برای مثال در Dropbox می‌توان با کلیک راست برروی فایل موردنظر و انتخاب Share لینک اشتراکی را دریافت و در اختیار سایرین قرار داد.

استفاده از سرویس‌های ابری از جمله روش‌هایی است که برخی از سرویس‌های ایمیل همچون Gmail یا Outlook.com در صورت آپلود فایلی با حجم بالا پیش‌روی شما قرار می‌دهند.


لطفا برای ارسال پاسخ ابتدا به حساب کاربری خود وارد شوید.