با ایرکلاس گاما روی ابرها درس بخون....

محصلی و کلاس‌هات تشکیل نشده؟ نگران سلامتیت هستی و دوست داری از خونه در‌س‌هات رو ادامه بدی؟ اگر از کلاس‌های حضوری و مجازی مدرسه جا موندی یا چیزی متوجه نشدی گاما در کنار شماست!

گاما درس‌ها را با روش‌های تدریس بهترین معلم‌های کشور آموزش میده و یه عالمه آزمون آنلاین هم داره که میتونی حسابی توی درس‌هات قوی بشی...

کلاس آنلاین چیه؟

کرونا بیش از پیش ما رو با این واژه آشنا کرده، گاما کلاس‌هایی برای شما برگزار میکنه که با یه اینترنت معمولی هم میتونی بهش دسترسی داشته باشی! بدون نگرانی از به خطر افتادن سلامتی‌تون تو خونه درسها رو یاد میگیرین! اگر سوالی هم داشتید تو چت از معلم می‌پرسین و پاسخ‌تون رو میگیرین!

کیا درس میدن و کیا یاد میگرین؟

بهترین معلما از جای جای ایران و متخصص در آموزش آنلاین درسها رو تدریس میکنن و همه دانش آموزای گل ایرانی از دبستان تا دبیرستان چه توی ایران چه خارج از ایران می‌تونن کلاسا رو ببین!

کجا می‌تونم کلاسها رو ببینم؟

فرقی نداره که کجا هستی خیلی راحت با تبلت، موبایل، لپ‌تاپ یا کامپیوترتون وارد سایت گاما میشین و کلاسها رو می‌بینین. از هر جای دنیا که دوست داشتی! زمان هم برات محدود نیست! اینجا مدرسه مجازیه و متفاوت! شما می‌تونین فیلم‌های کلاس رو دانلود کنین و حتی بازپخش اونا رو هم بببنین.

کلاسها کی برگزار میشه؟

از 15 شهریور 99 تا پایان امتحانات خرداد کلاسها مثل یه مدرسه واقعی روزی سه تا چهار جلسه هست از ساعت 4 عصر هر روز مطابق برنامه. توی هر هفته برای هر پایه بیش از 20 جلسه و توی کل سال بیش از 500 جلسه کلاس داریم! پس امسال دیگه نگران درسات نباش ما کنارت هستیم!

چرا مدرسه آنلاین گاما

موهای ما دیگه داره تو این کار سفید میشه! فضایی کاملاً تخصصی در زمینه آموزش با کلی دانش‌آموز و معلم از همه ایران! تو کلاس‌ها می‌بینید که مرزی وجود نداره و معلمی از کیلومترها دورتر شما را با روشی آموزش میده که فکرش هم براتون سخته! خانواده 1 میلیون نفری ما امسال میتونه خیلی بزرگتر بشه.

هزینه‌ها کلاس‌ها چطوره؟

شما 5 دقیقه از هر کلاس رو می‌تونین رایگان ببینین! اگر خوشتون اومد و تو اون مبحث درسی مشکلی داشتین، می‌تونین با پرداخت هزینه اون کلاس (قیمتش به اندازه یه آب معدنی هم نیست) کلاس رو آنلاین ببینین. دو تا نکته:

هر معلمی که داره تدریس میکنه دانش‌آموزای مدرسه‌اش می‌تونن کلاس‌هاش رو رایگان ببینن.
اگه معلمی دوست داشت کلاسش رو رایگان برگزار کنه، با کمال میل اونو تقدیم شما می‌کنیم!

من معلم هستم چگونه می‌تونم کلاس‌هام رو تو گاما برگزار کنم؟