در حال بارگزاری ...

آسان تر از همیشه با شما هستیم

اپلیکیشن اندروید گاما را همین حالا دانلود کنید

قوانین و مقررات

با تشکر از اينکه وب سایت گاما را جهت فعالیت انتخاب کرده‌ايد. وب سایت گاما با هدف ایجاد گنجینه نمونه سوالات امتحانی، آزمون های علمی و محتوای آموزشی مقاطع مختلف آموزش و پرورش شروع به فعالیت نموده است. گنجینه‌ای که نمونه سوالات و محتوای آموزشی آن توسط معلمان سراسر ایران عزیز به روز می‌گردد و امکان دسترسی به مطالب برای عموم دانش‌آموزان، دبیران و مدارس کشور با یک جستجوی ساده فراهم می‌گردد.

به لحاظ تامین حقوق تولید کنندگان و استفاده کنندگان محتواهای الکترونیکی و همچنين راحتي همه کاربران قوانينی وضع شده است، که کاربران مي بايست طبق آن عمل کنند. در صورتی که کاربری خلاف مقررات عمل نماید، مسئولين سامانه اين حق را دارند که محتوای تولید شده توسط آن کاربر و در برخي مواقع پروفایل اختصاصی آن کاربر را از سامانه حذف نمايند. اين قوانين به صورت کامل در زير منتشر شده‌اند و ممكن است در هر زمان تغييركنند. لطفاً جهت مشاهده آخرين قوانين وب سایت به پيغامهايي که ممکن است برخي از روزها به هر نحوي به اطلاع كاربران برسد، دقت فرماييد. پس ازخواندن دقيق اين قوانين گزينه "ضمن مطالعه دقیق قوانین و مقررات وب سایت گاما، با همه موارد موافقم" را تيك بزنيد و سپس كليد "ثبت نام" را بفشاريد.


ماده 1- این سایت تابع قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران می‌باشد. قوانین جمهوری اسلامی ایران بر تعبیر، تفسیر، اجرا و تأثیر این توافق نامه حاکم خواهند بود.


ماده 2- هرگونه توهین به مقامات دولتی و شخصیت‌های سیاسی و مذهبی و یا تمسخر بصورت طنز یا کاریکاتور ممنوع می‌باشد. قرار دادن لینک یا فایل تصویری مستهجن، غیراخلاقی و سیاسی ممنوع می‌باشد. مطرح کردن هر نوع مطلب در خصوص کانالهای ماهواره‌ای غیراخلاقی، کانالهای فارسی‌ زبان سیاسی و یا ضد مذهبی ممنوع می‌باشد. مطرح کردن مباحث نژاد پرستانه و یا اهانت به مذاهب، ادیان، ملیت‌ها و قومیت‌های مختلف ممنوع می‌باشد. مطرح کردن هر نوع مطلب و ارائه نرم‌افزار درخصوص هک و هک کردن و فیلتـرشکن ممنوع می‌باشد.


ماده 3- تمامي کاربران مي‌بايست برای ثبت نام در وب سایت، از شماره موبایل یا آدرس ایمیل معتبر استفاده نمایند. همچنین برای کلمه عبور  از حروف و اعداد انگيسي با طول حداقل 6 کاراکتر استفاده نمایید.


ماده 4- هر کاربر، مجاز به ثبت یک یا چند شناسه و پروفایل اختصاصی مي‌باشد. برای فعالسازی هر شناسه باید کد فعالسازی آن را که به شماره تلفن همراه شما، پیامک می شود، در سایت وارد نمایید. برای مثال یک کاربر می‌تواند هم به عنوان دبیر و هم به عنوان مدیر مدرسه در وب سایت ثبت نام نماید.


ماده 5- کاربران محترم در حين ثبت نام بايد مشخصات كامل فردي خود را بطور دقيق وارد نمايند. در صورت وجود هر گونه نقص در اطلاعات ثبت شده مانند؛ آدرس، تلفن و... وب سایت گاما هيچگونه مسئوليتي بر عهده نمي‌گيرد. دبیران و آموزشگاههای محترم لازم است اطلاعات مربوط به پروفایل اختصاصی خود را با دقت و کاملاً واقعی تکمیل نمایند تا بهره‌گیری از قابلیتهای تبلیغاتی برای آنان میسر گردد و همچنین امکان دسترسی کاربران به اطلاعات درست آنها وجود داشته باشد.


ماده 6- در ثبت یا جستجوی آزمون، طبقه‌بندی علمی مبتنی بر رویه‌های موجود در آموزش و پرورش جمهوری اسلامی ایران وجود دارد که بمنظور دسترسی بهینه کاربران در نظر گرفته شده است. دبیران محترم باید در تخصیص آزمون‌ها به دسته های مختلف با دقت عمل نمایند تا آزمون‌ها بهتر به سایر کاربران معرفی گردد.


ماده 7- استفاده و جستجوی شما در وب سایت گاما با مسئولیت شخصى خود شما صورت مى‌گیرد.  گاما تعهدى در قبال خسارات مستقیم، اتفاقى، تبعى، غیرمستقیم و کیفرى ناشى از دسترسى و استفاده شما از سایت ندارد.


ماده 8- وب سایت گاما مسئولیتی در قبال حفاظت از حقوق کپی رایت ثبت کنندگان آزمون‌ها و محتواهای آموزشی ندارد. دبیران محترم با ثبت آزمون و سایر محتواهای آموزشی در واقع مجوز نشر آن را به وب سایت گاما واگذار می‌کنند و در ازای آن، حق تالیف آثار خود را دریافت می کنند. حق تألیف دبیران برابر 40% قیمت فروش هر فایل تعیین شده است که بلافاصله پس از دانلود فایل به موجودی دبیر در قسمت داشبورد اضافه می شود.


ماده 9- دبیران محترم اصالت طراحی آزمون و محتواهای آموزشی را تعهد می‌نمایند و در صورت وجود هر گونه ادعای اشخاص ثالث در خصوص تالیف مطالب ثبت شده، مسئولیت آن بر عهده دبیر ثبت کننده است و مدیریت وب سایت گاما مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت. لازم است دبیران محترم فقط به ثبت محتواهایی که خود طراحی کرده اند، اقدام نمایند. همچنین استفاده از آدرس کانال های تلگرام، آدرس وبلاگ ها و وب سایت ها به عنوان واترمارک فایل ها، درج در قسمت توضیحات، استفاده در داخل فایل ها، ثبت در قسمت آگهی ها و اطلاعیه ها ممنوع است.


ماده 10- با وجود آنکه وب سایت گاما حداکثر تلاش خود را با استفاده از یک تیم داوری جهت دقت در تایید صحت و کیفیت آزمون‌ها بکار مى‌بندد، به هیچ وجه صحت و کیفیت آنها را تضمین نمى‌نماید. وب سایت گاما هیچگونه تعهد و یا مسئولیتى در قبال آزمون‌های ثبت شده توسط دبیران، در این سایت به عهده نمی‌گیرد. آزمون‌ها در سایت، توسط دبیرانی ثبت می‌شوند که هیچ نوع رابطه‌ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند. مسئولیت مستقیم آزمون ثبت شده، با کاربر ثبت کننده آن می‌باشد و صحت و سقم آن توسط سامانه گاما ادعا و یا تضمین نمی‌شود.


ماده 11- وب سایت گاما، آزمونهای دبیران را نمایش می‌دهد. آزمون‌های مندرج در سامانه ممکن است توسط دبیران بصورت مداوم تغییر کند و یا به روز شود. در این زمینه وب سایت گاما، هیچ گونه مسؤلیتی در قبال آزمونهای درج شده در سایت نمی‌پذیرد و سامانه گاما صرفاً نمایش دهنده آزمون‌های ثبت شده توسط دبیران می‌باشد.


ماده 12- پورتال گاما به صورت کاربر محور است و تنها محتواهایی را که توسط کاربران دبیر تولید و ثبت شده است، انتشار می دهد. در حال حاضر نسخه الکترونیکی کتاب ها یا جزوات هیچ ناشری در این سایت به فروش نمی رسد. همچنین وب سایت گاما تضمین می نماید که تمامی محصولات و محتواهای الکترونیکی که در سایت انتشار می یابد با رضایت مؤلفین آنها قرار داده شده است. از طرفی کاربران نیز اجازۀ انتشار الکترونیکی فایل ها را در فضای مجازی ندارند و تنها برای استفادۀ شخصی یا تکثیر در حد محدود مجاز می باشند. 


ماده 13- بخشی از محتواهای موجود در سایت به صورت رایگان در اختیار کاربران محترم قرار می گیرد و بخشی از محتواها با مبلغ ناچیزی به فروش می رسد. کاربران محترم برای دریافت این گونه محتواها باید عضو سایت شوند و حساب اعتباری خود را شارژ نمایند. شارژ حساب کاربران تا مدت زمان نامحدودی اعتبار دارد و با خرید از سایت از اعتبار آنها کاهش می یابد.


ماده 14- تصاویری که در سایت درج می کنید به صورت خودکار، به کیفیت پایین در حد قابل نمایش در فضای وب تبدیل می گردند و لذا امکان سوء استفاده از آنها وجود ندارد.


ماده 15- انتشار مطالب وب سایت فقط با نام گاما و قرار دادن لینک فعال مطلب در وبلاگ ها یا سایت های دیگر مجاز است. (در صورت مشاهده و تخلف در اين مورد حساب كاربري فرد خاطي بدون اطلاع قبلي مسدود خواهد شد.) همچنین هر گونه کپی برداری از پست های با فرمت word یا power point در تالیف کتاب یا جزوه ممنوع می باشد. فقط تکثیر در تعداد محدود و در حد دانش آموزان یک مدرسه مجاز می باشد.


با اميد به اينکه با به کارگيري قوانين سامانه و دستورالعمل هايي که در آينده به آنها اضافه خواهدشد بتوانيم رضايت شما کاربران گرامي را جلب کنيم. درصورت داشتن انتقاد از وب سایت گاما مي‌توانيد از قسمت تماس با ما براي مديرسایت ايميل ارسال کنيد تا به موضوع رسيدگي‌ و در صورت لزوم اصلاحات لازم انجام شود.

جدیدترین نمونه سوالات امتحانی و آزمونهای دبستان تا دبیرستان را دانلود کنید.

به بانک سوال وصل شوید

همکار گاما شوید و نمونه سوالات و محتوای الکترونیکی خود را با نام خودتان در گاما انتشار دهید.

به پایگاه معلمان وصل شوید

یک شعبه مجازی از مدرسه خود را در گاما رونمایی کنید و یک مدرسه هوشمند را با ما تجربه کنید.

به پایگاه مدرسه ها وصل شوید

تمامی حقوق ایده، مطالب، تصاویر و طرح قالب برای وب سایت گاما محفوظ است.

padideit